Každý deň akciové ceny!                       Každý deň skupinové zľavy!                           Každý deň slnko!                      Každý deň EGYPT...s nami....vo vašich zážitkoch!                       TEŠÍME SA NA VÁS!

 

 

Dolphin house   25

Vylet lodou na koralove utesy, kde mate az 99% sancu vidiet delfinov vo volnej prirode. Po ceste su dve zastavky na snorchlovanie. Hlavna zastavka je na mieste, kde ziju delfiny. Transport, obed, nealko napoje a snorchlovacia vystroj v cene.

Sea Wolf Reefking  25 €

Príďte sa zabaviť na novú exkurziu pod vodou. Trvá len tri hodiny a podvodný svet, plný krásnych koralových útesov, vám spotredkujeme prostredníctvom najväčšieho panoramatického okna. Môžete obdivovať, pozorovať a fotografovať podvodný svet, plný rýb, korálov a všetkého, čo žije pod vodou. Vitajte na palube, čaká Vás nezabudnuteľný zážitok.

 

Dolphin World Show    28 €

Návšteva nového delfinária v Makady Bay. V cene transfer, 50 minutová show—delfini, mrože, tulene..možnosť dokúpiť plávanie s delfínmi na 5,10,15 minút

1000+1 noc                  25 €

Večerná prechádzka orientom v jednom z hotelov, ktoré sa podobajú na rozprávku tisíc a jedna noc. Návšteva je spojená s prehliadkou hurghadského múzea, kde sú napodobnené atrtefakty starého egypta, inak vystavené v Káhirskom múzeu. Neskôr prehliadka monumentálnych stavieb egypta /abu simbel, luxorský chrám, sfinga…/, ktoré nájdete na jednom mieste spolu s ich nahovorenou históriou. Zvukovo-svetelná šou, spievajúca fontána a orientálna  zábava.

 

Program

Luxor  (program 2)              60 €

Celodenný výlet za pamiatkami egyptskej histórie. Uvidíte Memnónove kolosy, Chrám kráľovnej Hatšepsut, oddýchnete si v alabastrovni, navštívite  fascinujúce Údolie kráľov, kde sa nachádzajú hrobky faraónov. V cene fakultatívneho výletu je pre klientov zahrnutý obed v reštaurácii, podávaný formou švédskych stolov bez nápojov. Poobede  si pozriete 4000 rokov starý  Karnacký chrám a prehliadku ukončíte krátkou zastávkou v papyrusovom inštitúte.  

Káhira             50 €

Celodenný poznávací výlet do hlavného mesta Egypta, ktoré má prívlastok „Matka sveta“. Po príchode do najväčšieho a najľudnatejšieho mesta na svete navštívite Egyptské múzeum, ktoré vám umožní nazrieť do  všetkých období histórie starovekého Egypta. Potom prejdete do Gizy, kde si pozriete tri najznámejšie Pyramídy a Sfingu. Po obede, ktorý je zahrnutý v cene výletu (obed v reštaurácii, podávaný formou švédskych stolov bez nápojov) nasleduje zastávka vo výrobni esencií parfémov.

Jeep safari     22 €

Výlet do púšte v uzavretých jeepoch. Cieľom cesty je Beduinská osada, kde sa povozíte na ťavách, ochutnáte beduinský čaj, oboznámite sa ako púštni ľudia žijú, varia, ako berú vodu z púšte, zapozeráte sa za zapadajúcim slnkom a naspäť do hotela.

Moto safari for fun      22 €

3-hodinový raňajší výlet do púšte na štvorkolkách. Zhruba 30 km vchádzate do nezabudnuteľnej púšte smerom k beduinskej osade. Tam sa povozíte na ťavách, zafajčíte si vodnú fajku, osviežite sa beduinským čajom a na štvorkolkách sa priveziete späť.

Moto safari poobede  28 €

Popoludňajší výlet do púšte na  „štvorkolkách“. V rámci výletu navštívite beduínsku osadu a zoznámite sa s kultúrou týchto „púštnych“ ľudí. V osade sa povozíte na ťavách, navštívite beduínsky bazár, beduíni vám ukážu ako pečú chlieb, a tiež zistíte, ako v púšti hľadať vodu. V beduínskom stane bude pripravené menšie občerstvenie. K nezabudnuteľným zážitkom patrí aj obraz zapadajúceho slnka v púšti, alebo rozlúčková beduínska pieseň.

Sahara park                 38 €

Poobedný výlet do púšte jeepom, počas ktorého navštívite beduinsku osadu a zoznámite sa so životom a zvykmi beduínov. Navštívite tiež terárium, povozíte sa na ťavách, zajazdíte si na štvorkolkách a malých buginách /pilot ride/.  A nakoniec večerná šou s jedlom, nápojmi, tancom a pozorovaním hviezd.

Giftun                          19 €

Lodný výlet spojený so šnorchlovaním. Ráno transfer do prístavu, šnorchlovacie potreby bez poplatku si môžete zapožičať  na lodi. Dve prestávky na otvorenom mori pri koralových útesoch, ľahký obed, zastávka na samotnom Giftune, ktorý je súčasťou prírodnej rezervácie, návrat do prístavu.

Sharm El Naga           50 €

...je vzdialená 40km južne od Hurghady. Je to prírodná piesková pláž, z ktorej priamo vojdete do vody a šnorchlujete. V cene transfer, obed, šnorchlovacie poteby.

El Gouna                    40 €

Výlet loďou smerom na sever. V jedinečnom stredisku El Gouna, ktoré si vyslúžilo prezývku „Benátky Egypta“, vás čaká prehliadka strediska s akváriom a plavbou cez lagúny, jednou šnorchlovacou zastávkou a malou rybačkou z paluby lode. Transfer, obed  v cene.

Jungle aquapark        35 €

Výlet do novovybudovaného vodného parku.Nájdete tam 37 atrakcií - šmykľaviek a toboganov, v cene transfer, nápoje počas dňa, obed - otvoreny bufet.

Potápanie                   35 €

Celodenný výlet safari loďou na korálové útesy. S profesionálnym vybavením, s profesionálnymi potápačmi na dvoch rôznych miestach. V cene zahrnutý transfer, obed a občerstvenie na lodi, plná potápačska výstroj, sprievodca.

Presklenná loď Mermed            20 €

Čln s preskleným, 3 m hlbokým, dnom, odkiaľ môžete v suchu obdivovať krásy podmorského sveta pri koralových útesoch. +25 min.šnorchlovanie na mori.

Šnorchlovanie na 2 hodiny       11 €

..malou presklennou loďou na otvorené more. V cene transfer, ľahké občerstvenie, šnorchlovacie potreby.

Ponorka             40 €

výlet za krásami  Červeného mora, ktoré nájdete v hĺbke 25 m pod  hladinou, a ktoré máte možnosť  pozorovať z okienka ponorky.

Rybačka            40 €

Celodenní výlet na šírom mori, spojený  s ozajstnou  rybačkou. V cene transfer, obed, nápoje, rybárske nástroje /iba v utorok a piatok/.